Burada bulunarak bize zaman ayırdığınız için teşekkürler. Sizden güzel haberler bekliyoruz. Bizi arayarak veya Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

#esraaliphotographers

İletişim

merhaba@esraali.com

0532 503 74 85

0539 852 57 27

Yunus Emre Mh. Aziz Mahmut Hüdai Cd. No:199 Meram / KONYA

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Image Alt

Hakkımızda

a

ESRA & ALİ

Esra Kalkan

En masum duygular ve ilk nefeslerin dünyaya gelişine şahit oluyoruz. Her zaman daha iyi olmak ve sevdiğim işi yapmak için alanında deneyimli fotoğrafçılarla birlikte çalışarak yeni bakış açıları kazandırmayı seviyorum. Çünkü biliyoruz ki güzel işler için biraz zaman biraz da yorulmak gerekir.

Esra Ali Photographers Tasarımcı ve Fotoğrafçıyız

Biz evli çiftiz. Her ikimizde güzel sanatlar fakültesi mezunuyuz ve master eğtimini tamamlamak üzeriyiz. Estetik ve minimal tasarım bakış açısını geliştirerek sizlerle buluşturmayı istiyoruz. Düğün, doğum ve özel günlerin fotoğraf karelerinde zamanı dondurarak hayatı sıcaklık ve mutlulukla yaşatmayı seviyoruz. İyi bir fotoğraf oluşturmanın % 99'unun anlaşmak olduğuna inanıyoruz. Karşılıklı anlaşmak ve sizden gelen fikirlerle birlikte büyüleyici fotoğrafların çekimlerini yapmayı seviyoruz. Bu durum hissetmek, anlaşmak ve anlaşılmak anlamına geliyor. Amacımız, mutlu insanlarla çalışmak. Sizlerin yıllar sonra bile fotoğraflarınıza baktığınızda aynı duyguları ve heyecanı ilk gün ki gibi yaşayabilmenizdir. İnsanların hayatlarındaki en saf ve duygu dolu kareleri yakalayıp zaman yolculuğunda hareket ederek o özel anları dondurmak ve hissettikleri duyguyu sürekli canlı tutmayı seviyoruz. Samimi ve içten fotoğrafların ortaya çıkması için diyaloğun ve anlaşmanın birinci öncelik olduğuna inanıyoruz.

güzel haberler bekliyoruz...

Ali Kalkan

İşimizde daha iyi olmak için; çok araştırma yapmak, çok daha fazla zaman ayırmak ve bolca kahve gibi güzel alışkanlıklarımız var. Ayrıca biz mükemmelliği arayan araştırmacı ve maceracı insanlarız. Çünkü biliyoruz ki güzel işler için biraz zaman biraz da yorulmak gerekir.