Burada bulunarak bize zaman ayırdığınız için teşekkürler. Sizden güzel haberler bekliyoruz. Bizi arayarak veya Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

#esraaliphotographers

İletişim

merhaba@esraali.com

0532 503 74 85

0539 852 57 27

Yunus Emre Mh. Aziz Mahmut Hüdai Cd. No:199 Meram / KONYA

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

DETAYLAR VE AKSESUARLAR NEDEN ÖNEMLİDİR?

Düğün çekimlerinde gelinle  damat kadar detaylar da çok önemlidir,  sonuçta onlar da bu özel günün bir parçası ve seneler sonra hatırlanmak istenen anıları  içlerinde barındırıyorlar. Bu yüzden detay  çekimlerine önem veriyoruz. Gelinle damat  hazırlanmaya başlamadan önce kıyafet, yüzük,  çiçek gibi detayları daha dokunulmamışlarken  fotoğralıyoruz.  Detayları bağımsız olarak  çektikten sonra bunları bir de gelinle damadın üzerindeyken yakalıyorum. Çiçeğini elinde tutan gelini, kol düğmelerini veya papyonunu bağlayan  damadı ya da ceketini giydirirken annesini veya babasını ve daha birçok detayı yakalamaya gayret ediyoruz. Tarzınıza bağlı olarak çok farklı şeyler deneyebilirsiniz.

Unutma! Mükemmellikler Küçük Detaylar da Saklıdır.

Zarif gelinlerle ilgili fark ettiğimiz şeylerden biri, sadece harika görünen gelinlikleri değil, gelinliklerinin her zaman mükemmel aksesuarlarla noktalanmasıdır. Ayrıntılarda çoğunlukla harika bir stil var.

 

Modanın kendisi gibi, aksesuarların şekilleri, siluetleri ve renkleri de zamanla değişiyor. Genellikle gelin çiçeğin de yeni görünümler bulmak zor ancak günümüzde bunu çok başarılı şekilde yapanlar var. Her ayrıntıya ayrı değer kazandırarak çok güzel aranjman yapılıyor. Duvak seçimi, ayakkabı da isim detayları, şapka.. Damatlar için yaka çiçeği, kol düğmeleri, kol saati, yaka mendili, gözlük gibi bir çok aksesuara önem verilir.

 

Bizimde amacımız bu küçük görünen detayları önem vererek tarza bağlı olarak farklı çekimler denemek. Gelenekselin dışına çıkan tarzı, düğün fotoğraflarının da sanatsal ve estetik bir bakış açısını yansıtmaktır.